Eğitim Ve Kurslar


                                 Pleiades  Şifa Frekansları                             Uygulamalı Temel Kurs seviye I

Süre: 1 gün

PLEİADES ŞİFA Frekansları 1 nci Seviyede, enerji auranız ile çalışmanın temellerini öğrenirsiniz. Bu, “tarama”yı veya CHİ (Kozmik yaşam enerjisi)  enerjisini hissetmeyi, “süpürme”yi veya tıkanmış enerjiyi temizleyip atmayı ve auranızdaki  CHİ (Kozmik yaşam enejisi)  eksikliği olan bölgelere “enerji verme”yi veya takviye etmeyi öğrenmeyi kapsar.

 Ellerinizin merkezindeki enerji merkezlerini veya “çakraları” aktive etmeyi öğrenerek başlarsınız. Bu sizin Yaşam Enerjisine hassas olmanızı ve blokajları teşhis etmek ve sonra o bölgeyi temizlemek, enerji vermek ve taze yaşam enerjisi  ile canlandırmak için bir insanın – veya kendinizin – enerji alanını taramanızı sağlar.

Özelikle PLEİADES ŞİFA frekansları hekimlere, hemşirelere, masaj terapistlerine, akupunktur uzmanlarına, kayropraktörlere, shiatsu uygulayıcılarına ve şifa alanındaki birçok başka uzmanlarada öğretilebilmektedir. Bu onların mümkün olan en kısa öğrenme zamanında güvenle ve kalıcı biçimde şifa vermelerini sağlar.

PLEİADES  ŞİFA frekansları Uygulama 1 nci Seviye’de kapsanan bazı diğer konular:

Enerji anatomisi: Bedeninizin iyileşme sürecini hızlandırmak için çakralar, meridyenler ve auralar ile çalışmayı öğreneceksiniz.

Koruyucu şifa: Hastalığın, fiziksel bir rahatsızlık olarak tezahür etmesini tamamen önlemek için, hastalığın negatif enerji kalıplarını uzaklaştırmayı öğreneceksiniz.

Kendine PLEİADES ŞİFA Frekanslarını uygulama: Bu şifa frekanslarını kendi iyileşmenizi hızlandırmak için uygulamayı öğreneceksiniz.

Aşağıdaki bedensel sistemler ile ilişkili hastalıklar için adım adım teknikler:
·         Solunum sistemi, örneğin astım

·         Dolaşım sistemi, örneğin kalp hastalıkları

·         Mide bağırsak sistemi, örneğin ishal

·         Kas ve iskelet sistemi, örneğin arterit ve sırt ağrısı

·         Üreme sistemi, örneğin adet problemleri

·         Ayrıca migren ve sinüzit gibi yaygın problemler için tedavileri öğreneceksiniz.

 PLEİADES  ŞİFA  frekansları kursları “tecrübeye dayanır”, yani kursta teknikleri ve uygulamaları kendinize ve etrafınızdakilere uygulayarak öğrenirsiniz. Kurs sırasında, tüm prensipler kapsamlı şekilde açıklanır ve teknikleri ayrıntılı şekilde uygularsınız, böylece kursu bitirdiğiniz zaman pozitif sonuçlar üretme yeteneğinize güvenirsiniz. PLEİADES  ŞİFA  frekansları 1 nci Seviye (Temel Kurs) tüm diğer kurslara katılmak için ön koşuldur.

                                                 Pleiades Şifa Frekansları seviye II

Süre: 1 gün

İLERİ Pleiades Şifa Frekansları daha etkili şifacı olmak isteyenler için özelleştirilmiş bir workshoptur.

Kursun 2.seviye bölümünde öğreneceğiniz ve uygulamaya geçirebileceğiniz başlıca çalışmalar şunlardır.

1:Uzakta bulunan yakınlarınıza aura taraması yapabilmek

2:Uzaktan aura kanalları ve çakralar üzerinde çalışabilmek

3:Bulunduğunuz ortamdaki Enerji düzensizliklerini nötrleyebilmek

4:Uzaktan Mekanların aurasını algılayabilmek ve şifa frekanslarını yönlendirebilmek

5:Enerji kalkanı oluşturmadan Negatif etkilere maruz kalmadan enerji seviyesini dengede tutabilmek

6:Nefes Teknikleri ile şifa frekanslarını KullabilmekPleiades Psikoterapi seviye III

Süre: 1 gün

PLEİADES PSİKOTERAPİ, PLEİADES  ŞİFA Frekanslarının duygusal ve zihinsel dengesizlikleri iyileştirmek ve yatıştırmak için uygulanmasıdır. Negatif duygular ve travmatik deneyimler esasen negatif düşünce formlarıdır ve duygusal enerjiler aurada ve kritik enerji merkezlerinde barınır. 

Bu enerjilerin salıverilmesi çoğunlukla zordur, herhangi bir gelişme yaşanması için aylarca veya hatta yıllarca geleneksel psikoterapi gerektirir.  Ancak Pleiades PSİKOTERAPİ size bu köstekleyici enerji kalıplarını hızla ve güvenle salıverme yeteneğini sunar.

PLEİADES PSİKOTERAPİ’de, fobilerin, içtepilerin ve bağımlılıkların çok kısa süre içinde yatıştırılması için, etkilenmiş çakralarda ileri enerjisel çekip çıkarma (temizleme) tekniklerini öğrenirsiniz.

 Ancak belki de en önemlisi, PLEİADES PSİKOTERAPİ hastanın potansiyel olarak utandırıcı herhangi kişisel bilgileri ortaya çıkarmak zorunda olmadan uygulanabilir. Sadece ilk seansta, bir fobinin yüzde 70 – 90 azalması olağandışı değildir. Aslında, kurs süresi boyunca öğrencilerin partnerlerinin sahip olduğu gerçek yaşam duygusal sorunlarını tamamen uzaklaştırmak için ellerinden geleni yapmalarını teşvik ediyoruz.

PLEİADES PSİKOTERAPİDE kapsanan diğer bazı konular şunlardır:

Gerilim, asabiyet, keder ve endişe için kendine şifa uygulama.

Gelecekteki ihlalleri önlemek için çakralardaki hasarlı veya çatlak koruyucu ağları onarmak.

Başarmanızı engelleyebilen, çocukluk sırasında edindiğiniz negatif programları temizlemek.

Panik atak, asabiyet, kötü şans veya hatta maddi yıkıma neden olabilecek psişik saldırıların etkilerini iyileştirmek.

Çakra ve auranızı Dengeleyebilmek

Etrafınızdaki diğer insanların negatif etkilerini (kıskançlık,nazar, haset, öfke vs) uzaklaştırmak.

İçtepili davranışlar, fobiler, sigara, alkol, uyuşturucu, yemek ve şeker bağımlılıkları ve hatta depresyon gibi problemlerin negatif enerjilerini ve kalıplarını çıkarıp yok etmek.

Ve daha fazlası…

Daha Ayrıntılı bilgi için yukarıda bulunan canlı destek butonundan veya 0 532 213 91 83 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.